2003


Dne 23.8.2003 se pod hlavičkou Sokola Nepolisy konal devátý ročník cykloturistického závodu "Nepoliská stovka". Organizátoři opět připravili dvě tratě se startem u místního pohostinství Na Nové. Na trať 50 km a 100km se vydalo celkem 87 cyklistů. Nejpočetnější skupinou byli cyklisté z SKC Pečky, SK Městec Králové a ze Zruče nad Sázavou. Své zástupce zde měly i další cyklistické oddíly (Žu - žo klub Starý Bydžov, HOKL Lužec a další),ale i rekreační cyklisté z okolí. Náš závod využili někteří cyklisti jako přípravu pro další cyklistické akce ( "Přejezd Krkonoš" a " Král Šumavy").

Nejrychlejší čas na trati 100 km 2hod. 50min dosáhl L. Vosáhlo (Sopřeč). Litujeme toho, že nemůžeme uvést jméno nejrychlejšího cyklisty na trati 50km, protože se nezaregistroval. Je to nefér vůči organizátorům jakékoliv akce.

Po celou dobu závodu doprovázelo závodníky příjemné počasí. V cíli na všechny čekala odměna v podobě dobře vychlazeného piva a výborné svíčkové, kterou připravili v místním pohostinství.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, organizátorům závodu a personálu pohostinství za zdárný průběh celé sportovní akce. Závěrem zveme všechny příznivce cyklistiky na příští jubilejní 10. ročník v roce 2004.

Ing.J.Baláž a B.Jelínková
TITULNÍ STRÁNKA | HISTORIE | ODKAZY | KONTAKTY |
9. ročník cykloturistického závodu
../images1/002.jpg
Prezentace
../images1/n1009.jpg
Před startem stovky
../images1/n100.jpg
Před startem padesátky
../images1/001.jpg
Společné foto