2004


../cykl04/ns01.jpg
Prezentace

../cykl04/ns02.jpg
Start 100 km

../cykl04/ns03.jpg
Start 50 km

../cykl04/ns04.jpg
Start 50 km

Dne 28.8.2004 se pod hlavičkou Sokola Nepolisy konal desátý ročník cykloturistického závodu "Nepoliská stovka". Organizátoři opět připravili dvě tratě se startem u místního pohostinství Na Nové. Na trať 50 km a 100km se vydalo celkem 53 cyklistů. Nejpočetnější skupinou byli cyklisté z SKC Pečky a ze Zruče nad Sázavou. Své zástupce zde měly i další cyklistické oddíly,ale nechyběli ani rekreační cyklisté z okolí. Počet účastníků ovlivnila jiná cyklistická akce (Přejezd Krkonoš), kterou organizoval cyklistický oddíl z Městce Králové.

Nejrychlejší čas na trati 100 km dosáhla vedoucí skupina 2hod. 47min. Na trati 50km přišli jako první do cíle Adam Baláž a Míša Žumár (2 nejmladší účastníci) z Nepolis a Milan Bém z SK Břízky Jablonec. Nejstarším cyklistou byl František Řeháček ze Zachrašťan, který se vrátil do pelotonu po roce po těžkém úrazu.

Po celou dobu závodu doprovázel závodníky vítr. V cíli na všechny čekala odměna v podobě dobře vychlazeného piva a výborného oběda (kuřecí řízek, brambory a salát), který připravili v místním pohostinství.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, organizátorům závodu a personálu pohostinství za zdárný průběh celé sportovní akce. Závěrem zveme všechny příznivce cyklistiky na příští 11. ročník v roce 2005.

Ing.J.Baláž a B.Jelínková

TITULNÍ STRÁNKA | HISTORIE | ODKAZY | KONTAKTY |
10. ročník cykloturistického závodu