2005


Padesátka

../nepst05/nepol5.jpg
Před startem

../nepst05/nepol6.jpg
Nejmladší se veze

../nepst05/nepol7.jpg
Hlavní skupina

../nepst05/nepol8.jpg
Nezbytné občerstvení

Dne 20.8.2005 se konal jedenáctý ročník cykloturistického závodu "Nepoliská stovka". Organizátoři opět připravili dvě tratě se startem u místního pohostinství Na Nové. Na trať 50 km se vydalo jen 15 cyklistů a na 100km 30 cyklistů. Letos i přes ideální cyklistické počasí bylo velmi málo účastníků. Opět nezklamali cyklisté z SKC Pečky. Z blízkého okolí bylo nejvíce cyklistů z oddílu Hokl club Lužec nad Cidlinou. Zástupců domácí obce Nepolisy se zúčastnilo pouze 5. Nejstarším závodníkem byl opět František Řeháček ze Zachrašťan, který absolvoval trať 100km. Škoda jen, že se na těchto akcích setkáváme s čím dál tím méně rekreačními cyklisty.

V cíli na všechny čekala odměna v podobě dobře vychlazeného piva a výborného oběda (kuřecí řízek, brambory a salát), který připravili v místním pohostinství.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům, organizátorům závodu a personálu pohostinství za zdárný průběh celé sportovní akce. Závěrem zveme všechny příznivce cyklistiky na příští 12. ročník v roce 2006, který se bude konat v tradičním termínu.

Ing.J.Baláž

 

 

Stovka

../nepst05/nepol1.jpg
Před startem

../nepst05/nepol2.jpg
Start

../nepst05/nepol3.jpg
Čelo závodu ...

../nepst05/nepol4.jpg
... v Končicích

TITULNÍ STRÁNKA | HISTORIE | ODKAZY | KONTAKTY |
11. ročník cykloturistického závodu